Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Wielkiej Brytanii


 

Windykacja w Wielkiej Brytanii

Globalizacja to nie tylko dostęp do nowych technologii i otwarty rynek ofert i możliwości. To także wspólne problemy: niepokój na rynkach światowych i niższy wzrost gospodarczy. Widmo Brexitu potęguje niepokój na rynkach światowych. Kondycja wielu firm brytyjskich została zachwiana a zachwianie stabilności finansowej czy obniżenie standardów płatniczych podmiotów gospodarczych z Wielkiej Brytanii, jest odczuwalne dla ich europejskich kontrahentów, w tym również dla tych z Polski.

 

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników brytyjskich. Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi windykację należności gospodarczych na terenie Wielkiej Brytanii od wielu lat.


 

Windykacja w Wielkiej Brytanii nigdy nie była tak prosta

Opierając się na znajomości lokalnego prawa i doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, oferując najlepsze na rynku windykacji narzędzia wspomagające proces odzyskania należności, również tych z Wielkiej Brytanii.

 

Etapy postępowania

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji brytyjskich firm, czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności z Wielkiej Brytanii, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności. Jedynym kosztem jest prowizja od realnej odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji brytyjskich firm omijając procedury sądowe.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

 

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec firm brytyjskich !

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika brytyjskiego.

Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności w Wielkiej Brytanii.

 

Windykacja w Wielkiej Brytanii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.


 

 


 

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat