ikona 801 011 254
ikona

Windykacja w Wielkiej Brytanii

Windykacja w Wielkiej Brytanii

Globalizacja to nie tylko dostęp do nowych technologii i otwarty rynek ofert i możliwości. To także wspólne problemy: niepokój na rynkach światowych i niższy wzrost gospodarczy. Widmo Brexitu potęguje niepokój na rynkach światowych. Kondycja wielu firm brytyjskich została zachwiana a zachwianie stabilności finansowej czy obniżenie standardów płatniczych podmiotów gospodarczych z Wielkiej Brytanii, jest odczuwalne dla ich europejskich kontrahentów, w tym również dla tych z Polski.

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników brytyjskich. Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi windykację należności gospodarczych na terenie Wielkiej Brytanii od wielu lat.

Windykacja w Wielkiej Brytanii nigdy nie była tak prosta

Opierając się na znajomości lokalnego prawa i doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, oferując najlepsze na rynku windykacji narzędzia wspomagające proces odzyskania należności, również tych z Wielkiej Brytanii.

 

Etapy postępowania

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji brytyjskich firm, czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności z Wielkiej Brytanii, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności. Jedynym kosztem jest prowizja od realnej odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji brytyjskich firm omijając procedury sądowe.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec firm brytyjskich !

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika brytyjskiego.

Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności w Wielkiej Brytanii.

Windykacja w Wielkiej Brytanii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo