Tu jesteś
Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

O nas


Nasza Spółka EW COLLECTIONS Sp. z o.o. powstała w roku 2008 i od początku działalności świadczy profesjonalne usługi międzynarodowej oraz krajowej windykacji należności.  

Naszą misją jest aktywne wspieranie przedsiębiorstw w zakresie odzyskiwania należności o charakterze międzynarodowym i krajowym w drodze profesjonalnych usług windykacyjnych, wspieranie polskiego eksportu oraz zapobieganie powstawaniu zatorów płatniczych jak również dostarczanie firmom efektywnych rozwiązań ułatwiających sprawne prowadzenie biznesu w otoczeniu międzynarodowym.

W ramach linii biznesowej EuroWindykacja i serwisu EuroWindykacja.pl od roku 2005 na rzecz Klientów polskich i zagranicznych prowadzimy windykację międzynarodową wobec dłużników biznesowych - podmiotów gospodarczych mających siedzibę w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Środkowej, w Australii i na Bliskim Wschodzie oraz windykację krajową wobec dłużników polskich.

Nasze bogate doświadczenie w windykacji międzynarodowej pozwoliło nam zyskać zaufanie firm polskich i zagranicznych. Pracujemy zarówno dla niewielkich firm jak i dla międzynarodowych koncernów z wielu branż.

Firma EW COLLECTIONS Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami oraz ACA International - The Association of Credit and Collection Professionals z siedzibą w Minneapolis w USA, jak również członkiem Dolnośląśkiej Izby Gospodarczej.
 

Najnowsze aktualności
17.12.2019
Przerwa świąteczna 2019
Przerwa świąteczna - informujemy, że w dniach 24, 27 i 31 grudnia 2019 nasze biuro będzie nieczynne.
czytaj więcej...
25.10.2019
Targi TRANSLOGISTICA POLAND 2019
Bierzemy udział w VII Targach TRANSLOGISTICA POLAND 2019 - zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska L6 w Hali 3.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat