ikona 801 011 254
ikona

O nas

Naszą misją jest aktywne wspieranie przedsiębiorstw

w zakresie odzyskiwania należności o charakterze międzynarodowym i krajowym w drodze profesjonalnych usług windykacyjnych, wspieranie polskiego eksportu oraz zapobieganie powstawaniu zatorów płatniczych jak również dostarczanie firmom efektywnych rozwiązań ułatwiających sprawne prowadzenie biznesu w otoczeniu międzynarodowym.W ramach linii biznesowej EuroWindykacja i serwisu EuroWindykacja.pl od roku 2005 na rzecz Klientów polskich i zagranicznych prowadzimy windykację międzynarodową wobec dłużników biznesowych - podmiotów gospodarczych mających siedzibę

w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Środkowej, w Australii i na Bliskim Wschodzie

oraz windykację krajową wobec dłużników polskich. 

Nasze bogate doświadczenie w windykacji międzynarodowej pozwoliło nam zyskać zaufanie tysięcy firm polskich i zagranicznych. Pracujemy zarówno dla niewielkich firm rodzinnych, przedsiębiorstw z sektora MSP jak i dla dużych korporacji, banków i międzynarodowych koncernów.

Firma EW COLLECTIONS Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami oraz ACA International - The Association of Credit and Collection Professionals z siedzibą w Minneapolis w USA, jak również członkiem Dolnośląśkiej Izby Gospodarczej.

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo