ikona 801 011 254
ikona

Windykacja międzynarodowa

Windykacja międzynarodowa świadczona pod marką EuroWindykacja - prowadzona jest obecnie w ponad stu krajach wobec dłużników zagranicznych od roku 2005. 

Nasza Spółka świadczy windykację zagraniczną na rzecz klientów prowadzących działalność transgraniczną. Nasza międzynarodowa windykacja należności jest świadczona dla klientów w relacjach Business-2-Business (B2B).

Czynności windykacyjne jako EuroWindykacja prowadzimy w głównej mierze w trybie pozasądowym, z uwzględnieniem specyfiki danej należności, we współpracy z zagranicznymi Partnerami - kancelariami oraz firmami windykacyjnymi działajacymi lokalnie w kraju dłużnika, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości szybkiego dotarcia do dłużnika i odzyskanie od niego należności. Nasze bogate doświadczenie w obsłudze międzynarodowych spraw windykacyjnych oraz profesjonalny zespół w połączeniu z aktywnością naszych lokalnych partnerów pozwalają nam na zaoferowanie wysokiej jakości usług na rzecz naszych klientów.

Nie pobieramy opłat wstępnych za wszczęcie i prowadzenie obsługi roszczeń finansowych w ramach windykacji międzynarodowej. Naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja za sukces liczona w przypadku skutecznego odzyskania należności.

W przypadku konieczności odzyskania roszczenia na drodze sądowej i egzekucyjnej za granicą, dzięki współpracy z lokalnymi prawnikami, możemy zaoferować prawną obsługę roszczenia w dalszym trybie przy udziale kancelarii prawnej zlokalizowanej w kraju dłużnika.

W przypadku zainteresowania windykacją zagraniczną - zapraszamy do kontaktu lub przekazania zlecenia windykacji on-line

Pytania? Zadzwoń 801 011 254 lub napisz e-mail: kontakt@eurowindykacja.pl

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo