Tu jesteś
zapytanie
infolinia
801 011 254

Kariera

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

-ASYSTENT W DZIALE OBSŁUGI KIENTA BIZNESOWEGO

-ASYSTENT DS. PRAWNYCH

ASYSTENT W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Wymagania:
- komunikatywność;
- dokładność;
- kreatywność;
- znajomość jęz. angielskiego w stopniu dobrym;
- zaangażowanie;
- znajomość obsługi MS Office;
- samodzielność w działaniu;
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta B2B;
- możliwy status studenta.

Zakres obowiązków:
- realizacja zadań związanych z obsługą klienta;
- asystowanie w prowadzonych sprawach;
- sporządzanie pism, raportów oraz analiz;
- sprzedaż usług prawno-finansowych B2B;

- czynności administracyjne, przygotowanie poczty wychodzącej, inne.

Oferujemy:
- interesującą pracę w otoczeniu międzynarodowym;
- możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego;
- współpracę z profesjonalnym zespołem w stabilnej firmie;
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- pracę wyłącznie w dni robocze, bez nadgodzin.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych należy przesyłać na adres: kandydat @ eurowindykacja.pl z dopiskiem ASB2020.

ASYSTENT DS. PRAWNYCH

Wymagania:
- student ostatnich lat lub absolwent - kierunek prawo lub administracja;

- samodzielność w działaniu.

- monitoring postępowań sądowych i egzekucyjnych;
- wsparcie dla Radcy Prawnego w zakresie prowadzonych spraw;
- analiza prowadzonych spraw;
- przygotowywanie pism przedprocesowych i procesowych;
- raportowanie wewnętrzne;
- współpraca z zagranicznymi kancelariami;
- przygotowywanie raportów dla klientów w prowadzonych sprawach;
- współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych należy przesyłać na adres: kandydat @ eurowindykacja.pl z dopiskiem AP2020.

Najnowsze aktualności
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
12.03.2020
Praca biura a epidemia koronawirusa COVID-19
Praca naszego biura a epidemia koronawirusa COVID-19