Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Danii


Windykacja Dania

Niestabilne cash flow, wydłużone terminy realizacji płatności jak również obniżenie moralności płatniczej to zjawiska, które dotknęły również duński rynek podmiotów gospodarczych.


 

Dlaczego my?

Warto wykorzystać sprawdzone rozwiązania i możliwości, by windykacja duńskich firm była skuteczna. Pamiętajmy, że czas ma znaczenie. Nie czekajmy z rozpoczęciem zdecydowanych kroków, ryzykując przedawnienie wierzytelności bądź niewypłacalność duńskiego dłużnika.

EW Collections Sp. z o.o. , w ramach linii biznesowej EuroWindykacja, posiada duże doświadczenie w windykacji należności firm duńskich.


 

Windykacja duńskich firm nigdy nie była tak prosta!

Dzięki naszym doświadczonym windykatorom i sieci sprawdzonych kancelarii partnerskich, docieramy do każdego dłużnika. Prowadzimy postępowanie polubowne, którego celem jest odzyskanie należności od dłużnika duńskiego bez wszczynania kroków sądowych i które nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi.


 

Etapy współpracy

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych na współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdyż nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi a wyłącznie z prowizją od realnie odzyskanych kwot, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Zanim sprawa trafi na wokandę, kompletujemy dokumentację, oceniamy szanse skutecznej egzekucji i przygotowujemy zestawienie kosztów, związanych z kolejnymi etapami postępowania sądowego.

Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

Opierając się za doświadczeniu naszych lokalnych partnerów duńskich, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na poziomie polubownych i sądowym.


 

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika duńskiego. Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności.

Windykacja w Danii - Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.


 

 


 

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat