Tu jesteś
Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Aktualności


Zapobieganie zatorom płatniczym w branży TSL
Data dodania:03.08.2019

 

Dzięki wprowadzeniu na rynek naszej usługi Ekspresowa Weryfikacja, pozwalającej na zweryfikowanie danego kontrahenta z terenu Unii Europejskiej w 30 minut*, zapobieganie zatorom płatniczym w tak newralgicznej i istotnej dla organizmu gospodarki branży TSL nabrało nowego znaczenia.

Rosnąca popularność Ekspresowej Weryfikacji sprawiła,że z naszej usługi korzystają zarówno największe podmioty działające na rynku branzy TSL, przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku jak również mniejsze podmioty np. rodzinne, zarówno prowadzące działalność od kilku dekad, jak i firmy z kilkuletnim doświadczeniem.

W ramach usługi sprawdzimy wiarygodność płatniczą i branżową firmy z terenu Polski bądź innego kraju UE i zarekomendujemy szczegółowe działania biznesowe. Usługa Ekspresowa Weryfikacja ma charakter abonamentowy.

Aby zostać klientem usługi Ekspresowa Weryfikacja, wystarczy skontaktować się z nami. i zamówić odpowiednią dla swojej firmy opcję usługi.

 

*dostępność usługi dla abonentów w dni robocze w określonych godzinach

 


Nasze referencje

W gronie naszych Klientów znajdują się firmy oraz instytucje z siedzibą w Polsce i Unii Europejskiej,m.in. banki, finansowe grupy kapitałowe, firmy transportowe i spedycyjne, międzynarodowe grupy handlowe, firmy produkcyjne, dystrybucyjne, media. ...czytaj więcej
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat