ikona 801 011 254
ikona

Blog

Żadnych granic, czyli windykacja międzynarodowa

Żadnych granic, czyli windykacja międzynarodowa

Data dodania: 02.23.2023

Żadnych granic, czyli windykacja międzynarodowa
 
W dobie globalizacji coraz więcej polskich przedsiębiorców działa na zagranicznych rynkach oraz ma do czynienia z firmami i instytucjami z innych państw. Zewnętrzni partnerzy bywają równie zawodni jak ci w Polsce, a odzyskanie należności od zagranicznego wspólnika może okazać się dużo trudniejsze, zwłaszcza bez znajomości zawiłości prawnych czy kultury płatniczej danego kraju.
 
Jeśli również współpracujesz z kontrahentami zagranicznymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą windykacji międzynarodowej. 
 

Każde państwo ma swoje specyficzne regulacje w zakresie dochodzenia do odzyskania należności. Tylko pełna znajomość niuansów prawnych i obyczajowych danego kraju pozwala naprawdę efektywnie prowadzić windykację wobec firm zagranicznych. Eksperci z EW Collections dysponują właśnie taką rozległą, specjalistyczną wiedzą.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z cenionymi kancelariami partnerskimi z całego świata, pozwala nam na skuteczne odzyskiwanie niespłaconych zobowiązań w ponad 100 krajach. Co ważne, za nasze profesjonalne działania windykacyjne nie pobieramy opłat wstępnych ani abonamentowych. Gwarantujemy aktywną i wyspecjalizowaną windykację należności wobec podmiotów polskich i zagranicznych, a także obsługę prawną na najwyższym poziomie, dostosowaną do specyfiki kraju dłużnika. 

 
Pamiętaj, że szybsze odzyskiwanie należności od partnerów biznesowych, również tych zagranicznych jest jednym z kluczowych elementów dbania o płynność finansową Twojej firmy w 2023 roku. Wyrozumiałość dla niepłacących na czas kontrahentów zagranicznych i odwlekanie windykacji międzynarodowej w czasie, może doprowadzić do utraty płynności finansowej Twojej firmy, a często nawet całkowicie zaprzepaścić szansę na odzyskanie pieniędzy. W czasach globalnego kryzysu jest to szczególnie niebezpieczne dla Twojej działalności gospodarczej.
 
Dla ekspertów z EuroWindykacji granice nie istnieją. Nie czekaj więc dłużej na swoje pieniądze. Możemy odzyskać dla Ciebie należności od dłużników z niemal każdego kontynentu. Sprawdź nasz imponujący zasięg: https://www.eurowindykacja.pl/windykacja-miedzynarodowa.html
 
newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo