ikona 801 011 254
ikona

Blog

Prewencja windykacyjna - weryfikacja  i pieczęć prewencyjna

Prewencja windykacyjna - weryfikacja i pieczęć prewencyjna

Data dodania: 02.09.2023

Pożegnaliśmy styczeń, więc noworoczny zapał u wielu osób już nieco osłabł, ale nadal nie jest za późno, by zrezygnować ze złych nawyków biznesowych i by wprowadzić nową, skuteczną strategię dbania o płynność finansową Twojej firmy w 2023 roku z EW Collections.
 
Jak tego dokonać? Postaw na EKSPRESOWĄ WERYFIKACJĘ potencjalnych i bieżących kontrahentów https://www.eweryfikacja.pl oraz przyspieszenie odzyskiwania należności dzięki wsparciu ekspertów z EUROWINDYKACJI https://www.eurowindykacja.pl/windykacja-naleznosci.html
 
To jednak jeszcze nie wszystko co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" zachęcamy do
 używaninaszej pieczęci prewencyjnejktórą będziesz mógł sygnować faktury, wystawiane swoim kontrahentom. Jest to świetne narzędzie, pozwalające w prosty sposób zadbać o płynność finansową Twojej firmy.

Zmorą wielu branż jest niepisane przyzwolenie na opóźnienia w płatnościach faktur i innych zobowiązań. Poślizgi w opłatach nie zawsze wynikają z problemów finansowych Twoich kontrahentów. Z naszego doświadczenia wynika, że wielu przedsiębiorców woli obracać tymi pieniędzmi, inwestować je w rozwój własnej firmy albo spłacać w pierwszej kolejności tych partnerów biznesowych, którzy są bardziej stanowczy w dochodzeniu swoich należności i dają jasny sygnał, że nie tolerują opóźnień w płatnościach. Nasza pieczęć prewencyjna będzie tarczą, chroniącą Twoją firmę przed podobnymi sytuacjami, a więc również przed utratą płynności finansowej.
 
Udostępniamy pieczęć prewencyjną w tradycyjnej postaci automatu stemplarskiego z tuszem w kolorze czerwonym lub w formie grafiki komputerowej. Z uwagi na to, że jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, nasza pieczęć prewencyjna przygotowana jest w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.
 
Dzięki naszej pieczęci, umieszczanej na fakturach lub innych dokumentach, zyskasz szybsze wpływy na konto z tytułu swoich faktur. Twoi kontrahenci otrzymają jasny przekaz, że nie akceptujesz opóźnień w płatnościach, a przekroczenie terminu spłaty zobowiązania spowoduje przekazanie sprawy w ręce ekspertów z Eurowindykacji i rozpoczęcie procedury windykacyjnej. Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w przypadku partnerów biznesowych, którzy regularnie uchylają się od dokonywania terminowych płatności. 

Dodatkowo wraz z nabyciem prawa do używania pieczęci prewencyjnej EW Collections otrzymasz rabat na nasze profesjonalne usługi windykacyjne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, świadczone w okresie trwania umowy o używanie pieczęci.
 
Opinie zebrane od wielu naszych klientów potwierdzają, że stosowanie pieczęci prewencyjnej znacząco wpływa na poprawę dyscypliny płatniczej wśród ich parterów biznesowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.eurowindykacja.pl/pieczec-prewencyjna.html

 

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo