ikona 801 011 254
ikona

Blog

Nowy rok, nowa strategia

Nowy rok, nowa strategia

Data dodania: 01.05.2023

Nowy rok, nowa strategia
 
Początek roku to moment podsumowań i refleksji, poważnych decyzji oraz chęci wprowadzenia zmian w życiu, również w tym zawodowym. Dla wielu osób jest to dość trudny okres, w którym muszą zmierzyć się ponownie ze wszystkimi sukcesami i porażkami minionego roku. Z naszej perspektywy jednak, jest to doskonały czas, by przemyśleć swoje dotychczasowe działania, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej, a następnie wprowadzić zmiany na lepsze.
 
Tradycyjne postanowienia noworoczne dotyczą najczęściej zmiany dotychczasowego stylu życia i rezygnacji ze złych nawyków. Zachęcamy do przeniesienia tego zwyczaju na grunt Twojej aktywności biznesowej poprzez wypracowanie nowej, skutecznej strategii dbania o płynność finansową Twojej firmy w 2023 roku. Jeśli nie teraz, to kiedy? Chętnie pomożemy.
 
Podstawowymi filarami strategii dbania o płynność finansową firmy są: skuteczna weryfikacja potencjalnych i bieżących kontrahentów oraz przyspieszenie odzyskiwania należności.
 
Pisaliśmy niedawno, jak duże znaczenie ma profesjonalna weryfikacja partnerów biznesowych. Dzięki raportom, przygotowanym przez zespół specjalistów Ekspresowej Weryfikacji, wielu naszych klientów uniknęło problemów związanych ze współpracą z nierzetelnymi lub niewypłacalnymi podmiotami. Nie odkładaj postanowień noworocznych i już teraz na stronie https://www.eweryfikacja.pl/  wybierz pakiet usług prewencyjnych dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
 
Kolejnym kluczowym elementem strategii dbania o płynność finansową Twojej firmy w 2023 roku powinno być szybsze odzyskiwanie należności od partnerów biznesowych. Pomożemy zadbać Ci o ten aspekt poprzez skuteczny monitoring i windykację.
 
Złym nawykiem w wielu branżach jest niepisane przyzwolenie na opóźnienia w płatnościach. Nie zawsze wynikają one z problemów finansowych danej firmy. Z naszej wieloletniej praktyki wynika, że znaczna grupa przedsiębiorców woli obracać tymi pieniędzmi, inwestować je w rozwój własnej firmy albo spłacać tych kontrahentów, którzy są bardziej stanowczy w dochodzeniu swoich należności i korzystają z usług profesjonalistów z zakresu windykacji jak EW Collections Sp. z o.o.
 
Pobłażliwość dla niepłacących na czas partnerów biznesowych i odwlekanie windykacji w czasie, może doprowadzić do utraty Twojej płynności finansowej, a często nawet całkowicie zaprzepaścić szansę na odzyskanie należności. W czasach kryzysu gospodarczego i szalejącej inflacji jest to szczególnie niebezpieczne dla Twojej firmy, a przecież nie musisz czekać na swoje pieniądze. Możesz już dzisiaj skorzystać z usług EW Collections Sp. z o.o. Za nasze profesjonalne działania windykacyjne i monitoringowe nie pobieramy żadnych opłat wstępnych ani abonamentowych. Gwarantujemy aktywne i profesjonalne odzyskiwanie należności wobec dłużników polskich i zagranicznych, a także obsługę prawną na różnych etapach windykacji.
 
W 2023 roku skończ ze złym nawykiem wyrozumiałości wobec nierzetelnych kontrahentów. Zajrzyj na: https://www.eurowindykacja.pl/windykacja-naleznosci.html i pamiętaj, że przekazując nam sprawę nieuregulowanej faktury lub innego niespłaconego zobowiązania możesz jedynie zyskać.
 
Rok 2023 to będzie Twój rok! Pomożemy Ci osiągnąć sukces.


 

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo