ikona 801 011 254
ikona

Blog

 Rozkwitamy na wiosnę!

Rozkwitamy na wiosnę!

Data dodania: 04.03.2023

Rozkwitamy na wiosnę!
 
Wiosna to czas kiedy uśpiona przyroda budzi się do życia. Psychologowie zauważają, że również dla ludzi jest to pora roku pełna naturalnej nadziei, która powoduje, że chcemy zmieniać siebie i nasze otoczenie na lepsze. Zachęcamy, by wiosenny optymizm i pęd do przemian, wykorzystać na gruncie aktywności biznesowej, pozwalając by Twoja firma rozkwitła pod skrzydłami EW Collections.
 
Teraz wszystkie sprawdzone narzędzia spod marki EW Collections dostępne są także w pakietach, dostosowanych do indywidulanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Możesz skorzystać z następujących specjalistycznych usług i naszych autorskich produktów: 
 
- windykacja krajowa i międzynarodowa na etapie polubownym,
 
- windykacja krajowa i międzynarodowa na etapie sądowym i egzekucyjnym, w tym obsługa prawna,
 
- monitoring płatności,
 
- ekspresowa weryfikacja kontrahentów,
 
- wezwanie do zapłaty,
 
- Pieczęć Prewencyjna,
 
- Program wizerunkowy Zaufany Płatnik.
 
Kompleksowy pakiet usług EW Collections dostępny jest zarówno dla nowych, jak i aktualnych klientów. Obejmuje on przede wszystkim: ekspresową i szczegółową weryfikację Twoich kontrahentów, profesjonalny monitoring płatności, aktywną i wyspecjalizowaną windykację należności wobec dłużników polskich i zagranicznych, a także obsługę prawną na najwyższym poziomie w przypadku ewentualnego postepowania sądowego lub egzekucyjnego, również w innych krajach. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z cenionymi kancelariami partnerskimi z całego świata, pozwala nam na skuteczne odzyskiwanie niespłaconych zobowiązań w Polce i zagranicą. 
 
W ramach pakietu możesz skorzystać również z dodatkowej usługi, jaką jest nasz autorski Program wizerunkowy Zaufany Płatnik oraz nabyć prawo do legitymowania się certyfikatem Zaufany Płatnik w przestrzeni publicznej. Promujemy w ten sposób rzetelność płatniczą i dobre nawyki w biznesie. Wystawiany przez EW Collections certyfikat potwierdza bowiem, że jego posiadacz nie ma przeterminowanych zobowiązań w rejestrach dłużników. Twoi kontrahenci otrzymają jasny przekaz, że nie dopuszczasz do opóźnień w płatnościach i sumiennie spłacasz swoje zobowiązania, gdyż rzetelność płatnicza Twojej firmy została oceniona przez niezależny podmiot na podstawie obiektywnych parametrów.
 
Nie przegap naszej wiosennej promocji! Już teraz zleć windykację zaległej faktury i skorzystaj z dodatkowych usług, a dostaniesz od nas miesiąc za darmo!
 
Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietów oraz wiosennej promocji, skontaktuj się z  nami: kontakt@eurowindykacja.pl lub zadzwoń 71 758 20 50 i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej Firmie.

 

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo