ikona 801 011 254
ikona

Windykacja we Francji

Windykacja we Francji

Kryzys i niski wzrost gospodarczy odcisnął piętno na rynku francuskich małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Słabsza kondycja finansowa firm we Francji ma bezpośrednie przełożenie na cash flow ich zagranicznych kontrahentów, w tym wielu kontrahentów z Polski.

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników we Francji .

Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i rozbudowanej sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi windykację należności gospodarczych na terenie Francji od wielu lat.

Windykacja we Francji nigdy nie była tak prosta

Opierając się na znajomości lokalnego prawa i doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, oferując najlepsze na rynku windykacji narzędzia wspomagające proces odzyskania należności.

Etapy postępowania

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji francuskich firm, czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności. Jedynym kosztem jest prowizja od realnie odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji francuskich firm omijając procedury sądowe.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika we Francji. Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika francuskiego. Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie windykacji firm francuskich.

Windykacja we Francji Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo