Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja we Francji


 

Windykacja we Francji

 

Kryzys i niski wzrost gospodarczy odcisnął piętno na rynku francuskich małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Słabsza kondycja finansowa firm we Francji ma bezpośrednie przełożenie na cash flow ich zagranicznych kontrahentów, w tym wielu kontrahentów z Polski.

 

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników we Francji .

Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i rozbudowanej sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi windykację należności gospodarczych na terenie Francji od wielu lat.

 

Windykacja we Francji nigdy nie była tak prosta

Opierając się na znajomości lokalnego prawa i doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, oferując najlepsze na rynku windykacji narzędzia wspomagające proces odzyskania należności.

 

Etapy postępowania

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji francuskich firm, czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności. Jedynym kosztem jest prowizja od realnie odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji francuskich firm omijając procedury sądowe.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

 

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika we Francji.

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika francuskiego.

Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie windykacji firm francuskich.

 

Windykacja we Francji Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.

 

 

    

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat