Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Portugalii


Windykacja w Portugalii

 

Niepokój na rynkach finansowych całej Europy wpłynął również na stabilność cash flow podmiotów gospodarczych w Portugalii, co wiąże się z wydłużenie terminów płatności jak również obniżeniem standardów płatniczych wobec europejskich kontrahentów, w tym również tych z Polski.

 

 

 

Dlaczego my?

 

 

W ramach naszej linii biznesowej - EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników portugalskich. Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga wierzyciela prowadząc windykację należności gospodarczych na terenie Portugalii od wielu lat.

 

 

Windykacja w Portugalii nigdy nie była tak prosta

 

 

Warto wykorzystać sprawdzone rozwiązania i możliwości, by windykacja portugalskich firm była skuteczna. Pamiętajmy, że czas ma znaczenie. Nie czekajmy z rozpoczęciem zdecydowanych kroków, ryzykując przedawnienie wierzytelności bądź niewypłacalność portugalskiego dłużnika.

 

 

 

Etapy postępowania

 

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji w Portugalii czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla właściciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności z Holandii. Jedynym kosztem jest prowizja od realnej odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji holenderskich firm omijając procedury sądowe. Etap polubowny jest korzystny również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

 

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

 

 

 

Działaj sprawnie !

 

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika.  Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności od dłużnika portugalskiego.

 

Windykacja w Portugalii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.


 


 

 

 

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat