ikona 801 011 254
ikona

Windykacja w Portugalii

Windykacja w Portugalii

Niepokój na rynkach finansowych całej Europy wpłynął również na stabilność cash flow podmiotów gospodarczych w Portugalii, co wiąże się z wydłużenie terminów płatności jak również obniżeniem standardów płatniczych wobec europejskich kontrahentów, w tym również tych z Polski.

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej - EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników portugalskich. Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga wierzyciela prowadząc windykację należności gospodarczych na terenie Portugalii od wielu lat.

Windykacja w Portugalii nigdy nie była tak prosta

Warto wykorzystać sprawdzone rozwiązania i możliwości, by windykacja portugalskich firm była skuteczna. Pamiętajmy, że czas ma znaczenie. Nie czekajmy z rozpoczęciem zdecydowanych kroków, ryzykując przedawnienie wierzytelności bądź niewypłacalność portugalskiego dłużnika.

Etapy postępowania

W przypadku rozwiązań polubownych w procesie windykacji w Portugalii czyli działań skierowanych na szybki kontakt i kontrolowaną współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne.

Etap przedsądowy jest korzystny dla właściciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności z Holandii. Jedynym kosztem jest prowizja od realnej odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala skrócić czasu proces windykacji holenderskich firm omijając procedury sądowe. Etap polubowny jest korzystny również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

Działaj sprawnie !

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika.  Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności od dłużnika portugalskiego.

Windykacja w Portugalii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo