Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Holandii


 

Windykacja w Holandii

Niepokój na rynkach światowych, zawirowania światowej i europejskiej gospodarki mają bezpośredni wpływ na kondycję małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Europie. Rynek holenderski również uległ tym zależnościom. Słabsza kondycja finansowa czy obniżenie standardów płatniczych podmiotów gospodarczych w Holandii jest zauważalne dla ich europejskich kontrahentów, w tym również tych z Polski.

 

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników holenderskich. Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami

i sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi windykację należności gospodarczych na terenie Holandii od wielu lat.

 

Windykacja w Holandii nigdy nie była tak prosta

Opierając się na znajomości lokalnego prawa i doświadczeniu naszych lokalnych partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na każdym jego etapie: polubownym, sądowym, egzekucyjnym, oferując najlepsze na rynku windykacji narzędzia wspomagające proces odzyskania należności, również tych z Holandii.

 

Etapy współpracy

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych odzyskanie należności bez podejmowania kroków prawnych, korzyści są dwojakie. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdy nie wymaga angażowania dodatkowych środków finansowych na odzyskanie należności z Holandii, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

Jedynym kosztem wierzyciela jest prowizja od realnej odzyskanej kwoty wierzytelności. Dodatkowo, tryb przedsądowy często pozwala znacząco skrócić czasu proces windykacji holenderskich firm omijając procedury sądowe.

 

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Nasz klient zyskuje wsparcie w kompletowaniu dokumentacji, ocenie szans na skuteczną egzekucję, weryfikację cash flow dłużnika.

 

Działaj sprawnie !

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika. Pozwól, by szybkość i precyzja były Twoim atutem w procesie odzyskiwania Twoich należności od dłużnika holenderskiego.


 

Windykacja w Holandii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

 

 

 

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat