ikona 801 011 254
ikona

Windykacja w Hiszpanii

Wskutek ogólnoświatowych zawirowań gospodarczych, które wpłynęły również na europejskie prognozy gospodarcze, pogorszyła się zdecydowanie się moralność płatnicza i stabilność finansowa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Europie. Ten proces dotknął również rynek firm hiszpańskich, co nierzadko boleśnie odczuli polscy partnerzy tych firm. Dodatkowo, hiszpańskie firmy często nieterminowo regulują swoje należności, co skutkuje zatorami płatniczymi wobec ich kontrahentów.

Windykacja należności w Hiszpanii nigdy nie była tak prosta!

Warto skorzystać z wiedzy i skutecznych rozwiązań, które oferujemy w ramach windykacji w Hiszpanii. Dzięki długofalowej współpracy z windykatorami i sprawdzonymi kancelariami na terenie całej Europy, w tym również w Hiszpanii ,oferujemy naszym klientom dochodzenie należności od dłużnika, oparte na wielorakich narzędziach dostępnych dzięki znajomości lokalnego prawa i możliwości dotarcia do informacji dotyczących dłużnika, którymi dysponują firmy windykacyjne i kancelarie prawne działające w Hiszpanii.

Etapy współpracy

Eurowindykacja, nasza linia biznesowa dedykowana podmiotom gospodarczym, które posiadają wierzytelności firm z Hiszpanii, pomaga wdrożyć skuteczne postępowanie windykacyjne.

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych na współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdyż nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi a wyłącznie z prowizją od realnie odzyskanych kwot, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Zanim sprawa trafi na wokandę, kompletujemy dokumentację, oceniamy szanse skutecznej egzekucji i przygotowujemy zestawienie kosztów, związanych z kolejnymi etapami postępowania sądowego. Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

Opierając się za doświadczeniu naszych lokalnych hiszpańskich partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na poziomie polubownych i sądowym.

Działaj szybko !

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika w Hiszpanii. Skuteczność procesu windykacji firmy hiszpańskiej, zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika z Hiszpanii.

Niech szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji będą Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności.

Windykacja w Hiszpanii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo