Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Hiszpanii


Windykacja w Hiszpanii

 

Wskutek ogólnoświatowych zawirowań gospodarczych, które wpłynęły również na europejskie prognozy gospodarcze, pogorszyła się zdecydowanie się moralność płatnicza i stabilność finansowa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Europie. Ten proces dotknął również rynek firm hiszpańskich, co nierzadko boleśnie odczuli polscy partnerzy tych firm. Dodatkowo, hiszpańskie firmy często nieterminowo regulują swoje należności, co skutkuje zatorami płatniczymi wobec ich kontrahentów.

 

Windykacja należności w Hiszpanii nigdy nie była tak prosta!

Warto skorzystać z wiedzy i skutecznych rozwiązań, które oferujemy w ramach windykacji w Hiszpanii. Dzięki długofalowej współpracy z windykatorami i sprawdzonymi kancelariami na terenie całej Europy, w tym również w Hiszpanii ,oferujemy naszym klientom dochodzenie należności od dłużnika, oparte na wielorakich narzędziach dostępnych dzięki znajomości lokalnego prawa i możliwości dotarcia do informacji dotyczących dłużnika, którymi dysponują firmy windykacyjne i kancelarie prawne działające w Hiszpanii.

 

Etapy współpracy

Eurowindykacja, nasza linia biznesowa dedykowana podmiotom gospodarczym, które posiadają wierzytelności firm z Hiszpanii, pomaga wdrożyć skuteczne postępowanie windykacyjne.

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych na współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdyż nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi a wyłącznie z prowizją od realnie odzyskanych kwot, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Zanim sprawa trafi na wokandę, kompletujemy dokumentację, oceniamy szanse skutecznej egzekucji i przygotowujemy zestawienie kosztów, związanych z kolejnymi etapami postępowania sądowego.

Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

Opierając się za doświadczeniu naszych lokalnych hiszpańskich partnerów, zwiększamy skuteczność postępowania windykacyjnego na poziomie polubownych i sądowym.

 

Działaj szybko !

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika w Hiszpanii.

Skuteczność procesu windykacji firmy hiszpańskiej, zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika z Hiszpanii.

Niech szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji będą Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności.

 

Windykacja w Hiszpanii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat