ikona 801 011 254
ikona

Windykacja w Chinach

EW COLLECTIONS Sp. z o.o. w ramach linii biznesowej EuroWindykacja przy udziale windykatorów własnych oraz podmiotów partnerskich od wielu lat prowadzi windykację wierzytelności gospodarczych na terenie Chin.

Odzyskujemy dla naszych Klientów zarówno wierzytelności powstale wskutek sprzedaży, jak również - co jest często spotykaną praktyką - zaliczki (przedpłaty) wysyłane do producentów i innych firm z Chin na poczet towaru. Wielu przedsiębiorców płaci duże przelewy do swoich chińskich kontrahentów na poczet towaru, gdzie następnie bezskutecznie oczekuje na dostawę towaru.

Dodatkowo oferujemy możliwość weryfikacji firmy chińskiej - potencjalnego kontrahenta - na czarnych listach nieuczciwych firm oraz jej kondycji finansowej etc.

Prowadzimy postępowania windykacyjne wobec dłużników na etapie pozasądowym jak również - o ile zachodzi taka konieczność - na etapie sądowym oraz egzekucyjnym.

Prowadzenie sprawy windykacyjnej w ramach EuroWindykacji w Chinach w postępowaniu pozasądowym nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Klient płaci wyłącznie prowizję od odzyskanych kwot wyrażoną jako procent odzyskanej nalezności od dłużnika.

Jeśli potrzebują Państwo windykacji w Chinach - zapraszamy do przesłania zapytania poprzez formularz lub do kontaktu telefonicznego.

Usługa sprawdzenia firmy w Chinach jest odpłatna, oferowana jest w formie jednorazowego sprawdzenia firmy lub w ramach abonamentu rocznego.
W przypadku zainteresowania proszę przesłać zapytanie na adres china@ewcollections.com lub skorzystać z formularza na  naszej stronie
www.eurowindykacja.pl/kontakt.html .

Zapraszamy także do lektury naszego artykułu na blogu -   Import z Chin – zapłacona zaliczka na poczet dostawy a brak towaru: jak przeciwdziałać oszustwom i ograniczać ryzyko?


 Windykacja Chiny - Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50.  

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo