Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Belgii


Windykacja Belgia

 

Kryzys i niski wzrost gospodarczy odcisnął piętno na rynku europejskich małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Słabsza kondycja finansowa i obniżenie elastyczności płatniczej firm w Belgii wpływa destabilizująco na cash flow ich zagranicznych kontrahentów, w tym również wielu kontrahentów z Polski.

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników w Belgii .

Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i rozbudowanej sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga wierzycieli prowadząc windykację należności gospodarczych na terenie Belgii od wielu lat.

Współpraca

 

Warto korzystać z naszej wiedzy i skutecznych rozwiązań, które ułatwiają windykację firm belgijskich. Pamiętajmy - im wcześniej wierzyciel podejmie decyzję o wszczęciu postępowania windykacyjnego, tym mniejsze koszty z tym związane ponosi a sam proces odzyskiwania należności jest bardziej skuteczny.

 

Etapy postępowania

 

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych na współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdyż nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi a wyłącznie z prowizją od realnie odzyskanych kwot, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Zanim sprawa trafi na wokandę, kompletujemy dokumentację, oceniamy szanse skutecznej egzekucji i przygotowujemy zestawienie kosztów, związanych z kolejnymi etapami postępowania sądowego.

Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

Wieloletnie doświadczenie naszych lokalnych partnerów ułatwia windykację należności w Belgii na poziomie polubownych i sądowym oraz podnosi jego skuteczność.

 

Działaj!

 

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika w Belgii.

Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika belgijskiego.

Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności.

 

Windykacja we Belgii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat