ikona 801 011 254
ikona

Windykacja w Belgii

Windykacja Belgia

Kryzys i niski wzrost gospodarczy odcisnął piętno na rynku europejskich małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Słabsza kondycja finansowa i obniżenie elastyczności płatniczej firm w Belgii wpływa destabilizująco na cash flow ich zagranicznych kontrahentów, w tym również wielu kontrahentów z Polski.

Dlaczego my?

W ramach naszej linii biznesowej- EuroWindykacja- pomagamy wierzycielom skutecznie dotrzeć do dłużników w Belgii .

Dzięki stałej współpracy z naszymi windykatorami i rozbudowanej sieci sprawdzonych podmiotów partnerskich w kraju dłużnika, nasza kancelaria wspomaga wierzycieli prowadząc windykację należności gospodarczych na terenie Belgii od wielu lat.

Współpraca

Warto korzystać z naszej wiedzy i skutecznych rozwiązań, które ułatwiają windykację firm belgijskich. Pamiętajmy - im wcześniej wierzyciel podejmie decyzję o wszczęciu postępowania windykacyjnego, tym mniejsze koszty z tym związane ponosi a sam proces odzyskiwania należności jest bardziej skuteczny.

Etapy postępowania

W wypadku rozwiązań polubownych czyli działań skierowanych na współpracę z dłużnikiem, korzyści są obopólne. Etap przedsądowy jest korzystny dla wierzyciela, gdyż nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi a wyłącznie z prowizją od realnie odzyskanych kwot, jak również dla dłużnika, gdyż nie generuje zwiększenia wymagalnej należności.

W porozumieniu i za zgodą wierzyciela, podejmujemy, jeśli to wskazane, kroki sądowe i egzekucyjne. Zanim sprawa trafi na wokandę, kompletujemy dokumentację, oceniamy szanse skutecznej egzekucji i przygotowujemy zestawienie kosztów, związanych z kolejnymi etapami postępowania sądowego.

Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

Wieloletnie doświadczenie naszych lokalnych partnerów ułatwia windykację należności w Belgii na poziomie polubownych i sądowym oraz podnosi jego skuteczność.

Działaj!

Nie zwlekaj z podjęciem zdecydowanych kroków wobec dłużnika w Belgii. Skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań wobec dłużnika belgijskiego. Pozwól, by szybkość i precyzja w oparciu o doświadczenie i wiedzę EuroWindykacji były Twoim atutem w procesie odzyskiwania nalezności.

Windykacja we Belgii Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo