Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja w Austrii


 

Windykacja Austria

Kryzys i niższy wzrost gospodarczy odcisnął piętno na rynku austriackich małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Słabsza kondycja finansowa austriackich firm ma bezpośrednie przełożenie na ich zagranicznych kontrahentów, w tym wielu kontrahentów z Polski. Po kilku latach prosperity zauważalne staje się spowolnienie gospodarcze, w tym także na rynku austriackim.

 

Windykacja długów w Austrii nigdy nie była tak prosta!

Warto skorzystać z wiedzy i skutecznych rozwiązań, które oferujemy w ramach windykacji w Austrii. Dzięki długofalowej współpracy z windykatorami i sprawdzonymi kancelariami na terenie całej Europy, w tym również w Austrii, oferujemy naszym klientom dochodzenie należności od dłużnika austriackiego, oparte na wielorakich narzędziach dostępnych dzięki znajomości lokalnego prawa i możliwości dotarcia do informacji dotyczących dłużnika, którymi dysponują firmy windykacyjne i kancelarie prawne działające w Austrii.

Eurowindykacja, nasza linia biznesowa dedykowana podmiotom gospodarczym, które posiadają wierzytelności firm austriackich, pomaga wdrożyć skuteczne postępowanie windykacyjne.

 

Etapy współpracy

Windykacja należności w Austrii może być prowadzona na etapie polubownym, który nie jest powiązany z żadnymi opłatami wstępnymi, jak również na etapie sądowym i egzekucyjnym, jeśli postępowanie tego wymaga. Za zgodą i we współpracy z wierzycielem, pomagamy kompletować pełną dokumentację, wstępnie weryfikujemy podmiot dłużnika pod względem szans na skuteczną egzekucję, opracowujemy indywidualny kosztorys. Każda sprawa analizowana jest indywidualnie w oparciu o znajomość lokalnego prawa i zwyczajów branży.

 

Działaj szybko!

Skuteczność windykacji zależy również od szybkiego rozpoczęcia działań wobec dłużnika. Pozwól, by szybkość i zdecydowane działanie było Twoim atutem w procesie odzyskiwania Twoich należności z Austrii. Zobacz zasięg eurowindykacji

 

Windykacja w Austrii - Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat