Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Windykacja Niemcy 

Windykacja Niemcy

Wskutek światowych zawirowań gospodarczych, które wpłynęły również na europejskie prognozy gospodarcze, zmieniła się moralność płatnicza i stabilność finansowa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Europie. Ten proces dotknął również rynek niemiecki, co coraz częściej odczuwają polscy partnerzy tych firm.

Windykacja firm niemieckich nigdy nie była tak prosta!

Znajomość lokalnego prawa niejednokrotnie decyduje o skuteczności postępowania polubownego, jak również może przyśpieszyć finał etapu sądowego. Dobrze zatem skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie dochodzenia należności od niemieckiego dłużnika .

W ramach naszej linii biznesowej EuroWindykacja, ułatwiamy wierzycielom skuteczne dotarcie do dłużnika niemieckiego. Dzięki współpracy z windykatorami i sieci doświadczonych podmiotów partnerskich, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi bezpośrednią windykację należności gospodarczych na terenie Niemiec od wielu lat.

Etapy współpracy

Prowadzimy postępowania windykacyjne wobec dłużników niemieckich na etapie pozasądowym jak również - o ile zachodzi taka konieczność - na etapie sądowym oraz egzekucyjnym. Zanim podjęte zostaną kroki prawne, za zgodą i we współpracy z wierzycielem, nasz dział prawny analizuje każdy kazus indywidualnie pod względem ciężaru dokumentacji, prognoz co do skuteczności ewentualnej egzekucji i kosztów postępowania.

Windykacja należności w Niemczech na etapie pozasądowym nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Klient płaci wyłącznie prowizję od odzyskanych kwot, wyrażoną jako procent odzyskanej należności od dłużnika.

Działaj!

Pamiętajmy, ze skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań.

Szybkość i precyzja działania staje się Państwa atutem w procesie odzyskiwania należności od dłużnika niemieckiego.

 

Windykacja Niemczech - Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50

Najnowsze aktualności
18.11.2020
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
Ogólnopolski Dzień Bez Długów - Promocja
czytaj więcej...
08.05.2020
Rekrutacja - maj 2020
Rekrutacja - maj 2020 Poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystent w Dziale Obsługi Klienta Biznesowego oraz Asystent ds. Prawnych.
czytaj więcej...
Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat