ikona 801 011 254
ikona

Windykacja Niemcy

Windykacja Niemcy

Wskutek światowych zawirowań gospodarczych, które wpłynęły również na europejskie prognozy gospodarcze, zmieniła się moralność płatnicza i stabilność finansowa małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w całej Europie. Ten proces dotknął również rynek niemiecki, co coraz częściej odczuwają polscy partnerzy tych firm.

Windykacja firm niemieckich nigdy nie była tak prosta!

Znajomość lokalnego prawa niejednokrotnie decyduje o skuteczności postępowania polubownego, jak również może przyśpieszyć finał etapu sądowego. Dobrze zatem skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie dochodzenia należności od niemieckiego dłużnika .W ramach naszej linii biznesowej EuroWindykacja, ułatwiamy wierzycielom skuteczne dotarcie do dłużnika niemieckiego. Dzięki współpracy z windykatorami i sieci doświadczonych podmiotów partnerskich, nasza kancelaria wspomaga polskiego i europejskiego wierzyciela i prowadzi bezpośrednią windykację należności gospodarczych na terenie Niemiec od wielu lat.

Etapy współpracy

Prowadzimy postępowania windykacyjne wobec dłużników niemieckich na etapie pozasądowym jak również - o ile zachodzi taka konieczność - na etapie sądowym oraz egzekucyjnym. Zanim podjęte zostaną kroki prawne, za zgodą i we współpracy z wierzycielem, nasz dział prawny analizuje każdy kazus indywidualnie pod względem ciężaru dokumentacji, prognoz co do skuteczności ewentualnej egzekucji i kosztów postępowania.

Windykacja należności w Niemczech na etapie pozasądowym nie wiąże się z żadnymi opłatami wstępnymi. Klient płaci wyłącznie prowizję od odzyskanych kwot, wyrażoną jako procent odzyskanej należności od dłużnika.

Działaj!

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ WINDYKACYJNĄ

Pamiętajmy, ze skuteczność procesu windykacji zależy od szybkiej decyzji wierzyciela co do rozpoczęcia działań. Szybkość i precyzja działania staje się Państwa atutem w procesie odzyskiwania należności od dłużnika niemieckiego.

Windykacja Niemczech - Infolinia 801 011 254 lub 71 758 20 50  

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo