Tu jesteś
Wyślij
zapytanie
infolinia
801 011 254

Raporty handlowe


 

Oferujemy Państwu raporty gospodarcze dotyczące firm mających siedzibę w wielu krajach świata.Zamawiając raport handlowy dotyczący danej firmy otrzymują Państwo informacje niezbędne do podjęcia decyzji o współpracy z danym kontrahentem zagranicznym, jednocześnie redukują Państwo ryzyko handlowe związane z zawarciem umowy z nowym i nieznanym dotąd podmiotem. Czas przygotowania raportu zależny jest od kraju i regionu, w którym siedzibę ma dany podmiot, którego raport dotyczy i wynosi od 8 do 15 dni roboczych.

 

Aby zamówić raport kredytowy, należy przesłać do nas e-mailem na adres kontakt@eurowindykacja.pl lub faksem (nr faksu 71-7181299 lub 71-7234365) wypełniony formularz zlecenia raportu.

FORMULARZ ZLECENIA RAPORTU GOSPODARCZEGO

Po otrzymaniu formularza zamówienia raportu, potwierdzimy przyjęcie zamówienia (faksem, e-mailem lub pocztą) oraz prześlemy Państwu fakturę za usługę - w zależności od kraju / regionu siedziby danej firmy oraz rodzaju raportu Standard lub Plus .


W ciągu 7 dni należy opłacić fakturę za usługę sporządzenia raportu kredytowego. W ciągu 8 lub 15 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty (w zależności od regionu lub kraju), zostanie przygotowany raport handlowy dotyczący zagranicznego kontrahenta. Anulowanie zamówienia następuje w przypadku braku wpłaty w terminie 7 dni od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub od dnia dostarczenia faktury.


 

 

Newsletter
Informacje o nowościach - podaj nam swój e-mail:Dołącz do nas

EuroWindykacja EW COLLECTIONS Sp. z o.o. - Racławicka Center B2, ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
Infolinia: 801 011 254
Live Chat