ikona 801 011 254
ikona

Blog

 Nowość! Program wizerunkowy Zaufany płatnik

Nowość! Program wizerunkowy Zaufany płatnik

Data dodania: 03.15.2023

 
Nowość! Program wizerunkowy Zaufany płatnik
 
 
W czasach kryzysu przedsiębiorcy uważniej przyglądają się sytuacji finansowej potencjalnych partnerów biznesowych i dyscyplinie płatniczej kontrahentów, z którymi współpracują już od dawna. Wszystko po to, by upewnić się, że ewentualne problemy tych podmiotów nie spowodują zatorów płatniczych i nie wpłyną niekorzystnie na płynność finansową ich własnej firmy.
 
Można sprawdzić podstawowe informacje na temat podmiotów, z którymi chce się podjąć współpracę, zasięgając opinii wśród znajomych z branży. Często jednak to nie wystarcza. Nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, że dane przedsiębiorstwo zmaga się z problemami finansowymi lub że jest zwyczajnie nieuczciwe.
 
Twoja firma również jest oceniana pod tym względem przez potencjalnych i obecnych klientów. W związku z tym, opracowaliśmy nowy program wizerunkowy, który pomoże przedstawić Twoje przedsiębiorstwo w jak najlepszym świetle.
 
W naszej ofercie od niedawna możesz znaleźć zupełnie nową usługę: program wizerunkowy Zaufany płatnik, dzięki któremu promujemy rzetelność płatniczą i dobre nawyki w biznesie. Wystawiany przez nas certyfikat Zaufany płatnik potwierdza bowiem, że jego posiadacz nie ma przeterminowanych zobowiązań w bazach EW Collections ani w innych zewnętrznych rejestrach dłużników. Dzięki zawarciu umowy w ramach odpowiedniego pakietu, nabywasz uprawnienia do legitymowania się tym certyfikatem w przestrzeni publicznej oraz do używania logotypu Zaufany Płatnik w stopkach wiadomości e-mailowych, wysyłanych do zewnętrznych odbiorów.

Certyfikat Zaufany płatnik ma charakter obiektywny, a jego posiadanie dowodzi, że rzetelność płatnicza Twojej firmy została oceniona przez niezależny podmiot na podstawie rzeczowych, a nie subiektywnych parametrów. Jest to więc skuteczny sposób na przyciągnięcie nowych klientów i cenny atut podczas negocjacji z partnerami biznesowymi. Posiadanie certyfikatu pomaga w budowaniu silnej marki Twojej firmy i wzmacnia jej pozycję przetargową. Twoi kontrahenci otrzymają bowiem jasny przekaz, że nie dopuszczasz do opóźnień w płatnościach i rzetelnie spłacasz swoje zobowiązania.
 
Pokaż swoim potencjalnym i aktualnym klientom, że mogą ci zaufać. Każdy przecież woli współpracować z uczciwymi i wiarygodnymi przedsiębiorcami. Dołącz do grona zaufanych płatników!
 

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty, skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 507 420 107 lub wyślij wiadomość na kontakt@eurowindykacja.pl

 

newsletter Newsletter

Informacje o nowościach - podaj swój adres e-mail.
logo logo logo logo logo